JACKOŽALÚZIE

O FIRME

Výroba tieniacej techniky vo firme Blažej Jacko sa zakladá na 22 ročnej tradícií a pôsobí tak na slovenskom trhu už od roku 1991. Sídlom firmy je malé mestečko pri ukrajinských hraniciach- Sobrance. V areáli novo postavenej budovy sídli administratíva a celá výroba v celkovej rozlohe 1600 m2. Súčasťou areálu je sklad a výroba plastov pre tieniacu techniku v celkovej rozlohe 1400 m2. Pravidelným rozvozmi zabezpečujeme dodávku tovaru pre firmy na celom Slovensku. Od roku 2011 ponúkame naše výrobky aj zákazníkom v susednej Českej republike zriadením pobočky v meste Ostrava.

Široká ponuka tieniacej techniky pre interiery a exteriery v tej najvyššej kvalite ochránia Váše súkromie, dom, byt a kanceláriu pred nežiaducími pohľadmi, slnkom, vlhkom a chladom.

Dlhoročné skúsenosti získané výrobou tieniacej techniky zautomatizovali výrobný proces natoľko, že zaručujé rýchlu, efektívnu a hlavne kvalitnú výrobu plne automatickými strojmi a logistickým riadiacim systémom od prijatia objednávky až po expedíciu tovaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neustále doplňujeme a rozširujem náš sortiment novými výrobkami, aby sme mohli splniť želania našich zákazníkov